Ana Sayfa Merhaba

Matbaa

Otomotiv

Tekstil

3D Baskı

Madencilik

Elektronik

Hakkımızda Firma geçmişi

Hakkımızda

Ahmet Bumin Güner İthalat İhracat 1984 yılında Ankara’da kuruldu. Yolculuğumuza danışmanlık ve ağırlıklı olarak matbaa sektöründe hizmet veren dış ticaret firması olarak başladık. Geçmiş 30 yılda müşterilerimizden gelen talepler ve yenilikçi ürün arayışı anlayışımızla büyüyerek, operasyonlarımızı alanında uzman uluslararası tedarikçilerle genişletip kendi ürünlerimizi de imal etmeye başladık. Ayrıca yerel üreticilere global pazarlara açılmalarında yardımcı olup, tecrübemiz ve uluslararası itibarımızla destek verdik.

ABG Grup, kuruluşundan bu yana 50 den fazla uluslararası tedarikçiyle çalışma şansını elde etti. Yeni teknolojileri takip ederek geniş müşteri ağımıza bu teknolojileri sunduk ve alanınla lider kabul edilen uluslararası firmalarla çalıştık. Uzman kadromuz, uluslararası itibarımız, yerel ağımız ve Londra, San Francisco, Cezayir, Chengdu, Hong Kong ve Singapur ofislerimizle, müşterilerimize sadece en iyiyi sunduk.

Servİsler Ne Yapıyoruz?

Danışmanlık

Ahmet Bumin Güner İthalat İhracat uluslararası ticaret konusunda alanındaki önder danışmanlık firmalarındandır. Müşterilerimize ihtiyaçları olan ürünleri, ham maddeleri veya ürünleri için uygun pazarları bulmakta yardımcı oluyoruz. Uzman kadromuz ve yabancı ülkelerde istihdam ettiğimiz elemanlarımız ile yerel üreticileri global pazarlarda itibarımızla temsil ediyoruz. Stratejik planlanan çalışma saatleri ve yurtdışındaki elemanlarımız sayesinde 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Distribütörlük

Kuruluşundan bu yana geçen 30 senede Ahmet Bumin Güner İthalat İhracat 50 den fazla uluslararası tedarikçiyle matbaa, otomotiv, bilgisayar, tekstil, kıymetli metaller, elektronik, kozmetik, makine ve savunma sanayi alanlarında çalışma şansına erişmiştir. Yerel pazardaki geniş müşteri ağımız ve dış ticaret konusundaki uzmanlığımız ile alanlarında lider tedarikçileri Türkiye ve komşu ülkelerde temsil ettik. Eğitimli personelimiz, rakipsiz pazarlama takımlarımız ve 6 ülkedeki ofislerimiz ile ulaşılması mümkün olmayan satış hacimlerine ulaşarak tedarikçilerimizi bile şaşırtmayı başardık.


Telekomünikasyon

ABG Grup iş ortaklarımız ile telekomünkasyon pazarında ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Telekomünikasyon pazarına alternatif bir çözüm sunmak ve sektöre yönelik yazılım üretmek amacıyla kurulmuş olan firmamız, katma değerlerini BTK(Bilgi Teknolojileri Kurumu)’dan aldığı lisans ve kendi ürettiği yazılımlarla, sektörde önemli bir yer edinmeyi amaç edinmiştir.

Bilgi Teknolojileri

ABG Grup iş ortaklarımız ile bilgi teknolojileri pazarında ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Firmamız, sağlık otomasyonları, e-ticaret platformları, web-tabanlı ve mobil uygulamalarıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Bütün bu sistemlerde, gelişen son teknolojileri kullanarak tamamladığı her bir projeye AR-GE niteliği kazandırmıştır.

Ürünler Ne Sunuyoruz?

Matbaa

ABG Grup kuruluşundan bu yana müşterilerimizin bütün matbaa ihtiyaçlarını karşılamıştır. Matbaa makineleri, baskı kalıpları, baskı mürekkepleri, selefon ve diğer sarf malzemelerini müşterilerimize ulaştırırken, sadece en iyi üreticilerle çalışarak müşterilerimize en iyi ürünleri uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip edip, sadece tek kaynaktan tüm ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz. Yeni teknolojileri ve ürünleri takip ederek her zaman güncel bir malzeme ağı sunuyoruz.

Otomotiv

Belçika ve Romanya’daki iş ortaklarımızla birlikte, her marka ve model için yedek parçayı müşterilerimize sunuyoruz. Aynı zamanda keyifli bir seyahat için, alanlarında lider ses firmalarıyla ve arabanızdan uzaktayken içinizin rahat etmesi için güvenlik firmalarıyla çalışıyoruz. Bir otomobil tutkunu tarafından kurulmuş olan ABG Grup, otomotivi sadece bir endüstri olarak görmeyerek, hobimizi hayata geçirme fırsatı olarak değerlendirmektedir.

Tekstil

Dünyanın en büyük iplik ve hammadde tedarikçileriyle çalışarak üretici konumundaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Farklı kompozisyondaki iplikler ve kumaşları en uygun fiyatlarla sunarak, yerel üreticilerimizin uluslararası piyasada rekabet şansını arttırıyoruz. Ayrıca ülkemizde pazar ihtiyacına yeterli miktarda sağlanamayan gelinlik dantel gibi üretime yönelik yarı bitmiş ürünleri ithal ederek, iç pazardaki üreticilere sunuyoruz.

3D Baskı

Amerika ve Avrupa'dan tedarik edilen hammadeler ile, başkimyagerimiz yüksek polimer kimyageri gözetiminde ve formülasyonunda üretilen filamentlerimiz, rakipsiz 0.01 mm median çap ve 0.01 mm median dairesellik değerleriyle dünya standartlarının çok üzerinde üretilmektedir. Sadece saf hammaddelerden, gıdaya uygun ve ROHS standartlarında üretilen ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi websitemizden alabilirsiniz.

Madencilik

Ankara’da bulunan madenlerimiz ile bentonit madenciliğine adım atan ABG Grup, ayrıca Amerika, Fransa ve Dubai’de bulunan iş ortaklarımız ile farklı özellik ve kimyasal yapıda, farklı uygulama amaçları için bentonit ihtiyacınızı karşılıyor. Singapur’da bulunan Asya ofisimiz, Ukrayna’da bulunan Kuzey Avrupa ve Türki Cumhuriyetler ofisimiz ve Belçika’da bulunan Avrupa ofisimiz ile, yerel madencilerimizin uluslararası piyasalara ulaşmasını ve ürünlerini tüm dünyada temsil ederek portföy ve satış hacminin artmasını sağlıyoruz.

Elektronik

Bilgisayar yazılımı ve parçalarıyla başladığımız elektronik sektöründe, artık kendi yazılımlarımız ve lider tedarikçilerimizin sağladığı çözümlerle müşterilerimize hizmet ediyoruz. Depolama, bellek, okuyucu gibi temel bilgisayar teknolojilerini müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunarken, akıllı sistemler ile evinizin ve aracınızın güvenliğini sağlamanın ötesinde tamamen farklı kullanım ve uzaktan kolay ulaşım sağlıyoruz. Yenilikçi ve çağının ilerisindeki teknolojileri müşterilerimize sunarak, elektronik ve yazılım teknolojilerinde her zaman bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

İLETİŞİMBize Ulaşın

  • Adres: Konur Sokak 73/5 BAKANLIKLAR, Ankara
  • Telefon: +90 312 418 30 21
  • Mobil: +90 533 232 64 44
  • E-Posta: info@abgenterprise.com